Zajęcia w naszym studio

Zapraszamy na kameralne zajęcia ruchowe, których celem jest profilaktyka różnych schorzeń w myśl zasady - Lepiej zapobiegać niż leczyć.
Grupy liczą maksymalnie 6 osób, a zajęcia są prowadzone przez fizjoterapeutów.

Ćwiczenia profilaktyczne przy dolegliwościach bólowych kręgosłupa

Profilaktyka - podstawy

Zajęcia przeznaczone dla osób początkujących oraz takich, które miały długą przerwę w ćwiczeniach i chcą wrócić do formy. Celem zajęć jest wzmocnienie mięśni głębokich, odpowiedzialnych za stabilizację i "ochronę" kręgosłupa. Zajęcia świetnie wysmuklają sylwetkę, pozwalając pozbyć się "oponki" na brzuchu i wzmacniają całe ciało. Zajęcia posiadają certyfikat "pelvic floor safe", który jest gwarancją ich bezpieczeństwa dla mięśni dna miednicy.Profilaktyka bólów kręgosłupa - dla zaawansowanych

Profilaktyka - dla zaawansowanych

Trening z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała na specjalnych podwieszanych pasach TRX. Pozwala wzmocnić całe ciało, poprawić kondycję oraz wytrzymałość. Świetnie stabilizuje kręgosłup, wzmacniając mięśnie głębokie. Stopień trudności każdych zajęć oraz ich intensywność jest każdorazowo dostosowywana do grupy ćwiczących.


Ćwiczenia mięśni dna miednicy

Zajęcia przeznaczone dla kobiet, które planują ciążę lub pragną wrócić do pełnej sprawności po porodzie. Nauka aktywacji mięśni dna miednicy i ich bezpieczne ćwiczenia, które poprawią jakość Twojego życia intymnego, pomogą Ci walczyć lub zapobiegać wysiłkowemu nietrzymaniu moczu oraz wspomogą stabilizację kręgosłupa.

Ćwiczenia przy rozejściu mięśnia prostego brzucha

Zajęcia, które pomagają wrócić do sprawności przy rozejściu mięśnia prostego brzucha po ciąży. Nauka aktywacji mięśni odpowiadających za odbudowę napięcia kresy białej oraz edukacja dotycząca nawyków życia codziennego.