Oferta dla firm

Warsztaty dla pracowników biurowych Wg GUS najczęstszym problemem zdrowotnym zgłaszanym przez Polaków jest ból w dolnej części pleców, a zaraz po nim bóle stawowe. Badania dowodzą, że choroby układu mięśniowo-szkieletowego powodujące ból i ograniczenie zdolności ruchowej dotykają tysięcy polskich pracowników i w znacznym stopniu wpływają na pogorszenie wytrzymałości, zdolności poznawczych i koncentracji, sprawności ruchowej i zręczności.

Pragnąc pomóc Państwu oraz Państwa pracownikom odpowiedzieć na ten problem, przedstawiamy praktyczne szkolenie, mające na celu uświadomienie uczestnikom, jak ważne jest dbanie o prawidłową pozycję i ruch, jeśli pracuje się w pozycji siedzącej oraz naukę prostych metod radzenia sobie z bólem i zmęczeniem w pracy.
Powszechnie wiadomo, że długotrwałe siedzenie szkodzi. Nie każdy jednak wie, dlaczego tak się dzieje i jakie mechanizmy za tym stoją. Nie wszyscy też zdają sobie sprawę z długofalowych skutków przyjmowania złej pozycji siedzącej. Niska świadomość jest częstym powodem braku mobilizacji do przeciwdziałania szkodliwym skutkom siedzenia. Nasze szkolenie odpowiada na ten problem. Wierzymy, że podnoszenie świadomości na temat swojego ciała i lepsze jego zrozumienie jest podstawą zmiany nawyków ruchowych oraz stylu życia i pracy.

Nasze referencje

Dołącz do grupy ponad 10 firm, które skorzystały z naszej oferty. Szczegółowe referencje dostępne na życzenie.

Stefanini, Shell, Securing, Koral, Rozwijanka

Zapraszamy do współpracy

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia, z przyjemnością prześlemy Państwu ofertę.