Warsztaty dla nauczycieli

Warsztaty dla nauczycieli

Oferujemy Państwu szkolenie dla nauczycieli przedszkolnych pod hasłem: Żeby dbać o innych, musisz najpierw zadbać o siebie!

Czy wiedzą Państwo, że największa grupa zgłaszająca problem bólu pleców wśród pracowników placówek oświatowych to nauczyciele przedszkolni i pierwszych klas podstawowych (Pillastrini et al 2009, Hashim & Samad et al. 2010). Czynniki ryzyka, na jakie narażeni są nauczyciele pracujący z najmłodszymi to np. częste schylanie i przyjmowanie różnych pozycji w zgięciu. Trudno w to uwieżyć, ale nauczyciele przedszkolni schylają się 200 razy dziennie! Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, jak pracować, żeby sobie nie szkodzić i jak dbać o siebie w pracy i radzić sobie z nzjczęstrzymi dolegliwościami, zapraszamy do kontaktu.

Warsztaty dla dzieci

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z ANATOMII NA WESOŁO!

Na zajęciach sprawdzamy, co w ciele piszczy stuka i bulgocze! Dzieci doświadczają, budują i mają sporą dawkę ruchu! Gwarantujemy mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy – w takiej atmosferze uczy się najlepiej!

Warsztaty dla dzieci Oferujemy 3 rodzaje zajęć:

1. Burczące brzuchy (układ trawienny)
2. Sekrety serca (układ krwionośny)
3. Każdy ma w sobie Henryka Kostkę (kości i mięśnie).Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością wyślemy Państwu ofertę. Wierzymy, że każdy człowiek już od najmłodszych lat powinien uczyć się swojego ciała − tego jak jest zbudowane, i w jaki sposób komunikuje, że czegoś potrzebuje lub że coś mu dolega. Uważamy, że każdy powinien mieć świadomość tego, że ma bezpośredni wpływ na swoje zdrowie i samopoczucie.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia, z przyjemnością prześlemy Państwu ofertę.